Mehmet Sabri Genç, “Yuvalama ve Felsefe” başlıklı söyleşisini 18 Ekim saat 19:00’da gerçekleştirecektir, tüm dostlar davetlidir.

Mehmet Sabri Genç’in Kahramanmaraş’ta gerçekleşecek “Edebiyat ve Emperyalizm” başlıklı söyleşisine tüm dostlar davetlidir.

Mehmet Sabri Genç, Malatya Yeşilyurt Belediyesi Bahar Seminerleri kapsamında “Batı Uygarlığının Dünya Tasavvuru Karşısında İslam Medeniyeti” konulu konferans verecektir.

29 Ekim Cumartesi saat 16’da gerçekleşecek konferansa tüm dostlar davetlidir…

“Mahmil Sohbetleri”, Türk ve Dünya düşünürleri, mütefekkirleri hakkında hasbihâl etmeyi ve eserleri üzerinde katılımcılarla karşılıklı sohbeti hedeflemektedir.

Mehmet Sabri Genç ile Mahmil Gecesi, her Cumartesi saat 22:00’da Şafak Radyo’da..

25 Aralık Cuma günü saat 17:30’da Mehmet Sabri Genç’in, Kahramanmaraş Kıraathane Kültür Evi’nde “Bir Yalnız Adamın Rüyası: Asım’ın Nesli” başlıklı bir konferansı olacaktır…

Mehmet Sabri Genç, 15 Kasım 2015 Pazar Günü Saat 14.00’de İstanbul Uluslararası Tüyap Kitap Fuarı’nda kitaplarını imzalıyor… Tüm okuyucuları bekliyoruz…

8 Mayıs Cuma günü Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi Felsefi Düşünce Topluluğu’nun tertiplediği söyleşinin konukları Prof.Dr. Ahmet İnam ve Mehmet Sabri Genç.

Mehmet Sabri Genç’in 20 Nisan Pazartesi akşamı “Gaziantep Bir Düşünce Grubu” himayesinde “Yeni Türk Toplumu” başlıklı bir konferansı gerçekleşti…

© 2014 Mehmet Sabri Genç
Takip Edin: